ליבנת ללום

שימשה כראש חטיבת מעורבות חברתית באגודת הסטודנטים - אונ' בר-אילן
בוגרת תואר ראשון במסלול תרבות צרפת בעברית (2017)

נובמבר 2017

מכתב למחלקת תרבות צרפת:

השנה סיימתי את התואר הראשון שלי באוניברסיטה וכחלק מתואר זה לקחתי את לימודי תרבות צרפת כתואר המשני שלי.

3 השנים הללו היו חווייתיות מבחינות רבות וארצה לכתוב זאת כאות הערכה למחלקה

ראשית, מי שעזרה, תמכה, סייעה לאורך כל הדרך והפכה את החוויה הבירוקרטית והן הלימודית ב3 השנים הללו היא לא אחרת מאשר מזכירת המחלקה הגב' שושי שפסנוול. כבר בעת הרישום הראשון למערכת השעות בעודי סטודנטית לשנה א צעירה ולחוצה, התקשרתי למחלקה ושושי הייתה שם כמו תמיד, מרגיעה ומכווינה. מאז ועד סוף התואר שושי הייתה שם בשבילנו, הסטודנטים.

כמו הפן המנהלי במחלקה, גם הפן האקדמי במחלקה היה עבורי מהנה ומוצלח מאוד, זכורות לי במיוחד לטובה ד"ר איזבל דותן אשר זכיתי ללמוד בכיתתה שנתיים ללימודי השפה הצרפתית בצורה מקצועית וחווייתית במיוחד. וכן ד"ר סימון גרוסמן וד"ר גליה ינושבסקי ששמחתי לבוא לכל שיעור ושיעור אצלן, אשר היה חוויתי, מעניין ומלמד.

 לחברי המתייעצים אני שמחה להמליץ תמיד על קורסים במחלקה בין אם בתור תואר נוסף ובין אם קורסים כלליים, הן בזכות היחס האדיב במחלקה והן בזכות המצוינות האקדמית.

 במהלך לימודי התואר עבדתי בהנהלת אגודת הסטודנטים בבר אילן. כמו כן, במהלך התואר במחלקה יצאתי מטעם המחלקה ומטעם הממשלה הצרפתית לעיר Vichy שבדרום צרפת ללימודי צרפתית במשך כשבועיים. דבר שלא היה קורה בלעדי המחלקה לתרבות צרפת בבר אילן ואודה על החוויה הבלתי נשכחת והחד פעמית הזאת במשך כל חיי.

 תודה למחלקת תרבות צרפת על שליוותה אותי במשך לימודי התואר והפכה את החוויה האקדמית לבלתי נשכחת.

באהבה ובהערכה,

ליבנת ללום