אבישג שלמה-הראל

מנהלת מוקד שירות לקוחות. התכניות לנוער מוכשר במתמטיקה
בוגרת המחלקה במסלול תרבות צרפת בעברית.

לשושי המקסימה והמחלקה לתרבות צרפת,

אמנם עברו שנתיים מאז שסיימתי את לימודי במסגרת תואר ראשון בצרפתית ובספרות, אך אני חושבת שלעולם לא מאוחר מידי לומר תודה.

ברצוני לנצל מעמד זה כדי לומר תודה לשושי שליווית, תמכת, עזרת ודאגת לאורך כל הדרך, על כל האכפתיות, על שהפכת את המחלקה מעוד סתם מקום להרגשה של משפחה. על סבלנות אין סופית, על חיוך תמידי, אין ספק שאת הרבה יותר ממזכירת מחלקה, והיית עבורי ואני בטוחה שעוד הרבה אנשים למקור של עזרה.

במסגרת לימודי, מעבר לשיעורים מעניינים עד כלות של ד"ר טובי ביברינג שסחפה אותנו אל סיפורי ימי הביניים והפכה נושא ותקופה שהייתה כה שחורה במהלך ההיסטוריה לנושא כה מעניין וסוחף. לד"ר איזבל ששגרה את הצרפתית בפי, ועודדה להמשיך עד שארגיש שאני יכולה לדבר באופן שוטף, על שהמליצה עליי למלגה בצרפת, ולכל המרצים שגרמו לשלוש שנים להוות פרק משמעותי בחיי, חוויה שאין שנייה לה.

בזכות המחלקה לצרפתית, יכולתי להגשים הלכה למעשה וזכיתי בחוויה של פעם בחיים- לנסוע למלגה בקלרמון-פרנד, צרפת. במהלך החודש הכרתי אנשים נפלאים, תרגלתי צרפתית בצורה קולחת, זכיתי ללמוד, לטייל, ליהנות., שיפרתי את רמת הצרפתית שלי וחייתי כתושבת המקום למשך חודש קסום אחד.

אז אם יש התלבטות, לא אמורה להיות כזאת בכלל, המחלקה לצרפתית היא בית לתמיד, האווירה, האנשים והתרבות השאירו בי חותם שילווה אותי להמשך הדרך.

Je voudrais remercier pour trois années merveilleuses ♥

Avishag Shlomo-Harel